Služby Business Elements

Marketing

Budujme společně povědomí o Vaší značce a získejte svoje zákazníky efektivně

Podpora a servis webu

V dnešní době každý web potřebuje podporu, odbornou konzultaci a pravidelný servis. Tuto službu pro Vás realizujeme komplexně, tudíž se nemusíte o nic starat a my vše vyřídíme a nastavíme za Vás.

Tvorba webů na míru

Vytváříme moderní webová řešení pro zákazníky všech velikostí ze všech oborů. Vytváříme složité portály i webové stránky pro drobné živnostníky. Nejlepší reklamou jsou pro nás reference od spokojených zákazníků. 75% nových zákazníků přichází na doporučení stávajících klientů.

Webové aplikace

Potřebujete webovou aplikaci přesně podle Vašich představ a krabicová řešení Vám nedokážou vyhovět? Pojďme tedy vyvinout společně mobilní projekt na míru Vašich potřeb.

Mobilní aplikace

Máte skvělý nápad na mobilní aplikaci nebo máte zavedený web a Vaši zákazníci by ocenili mobilní verzi dělanou na míru? Rádi Vám navrhneme řešení!

PPC

Některé hledané výrazy jsou velice konkurenční a dostat se na první pozice v přirozeném vyhledávání je velice nákladné. Substitučním řešením může být využití PPC kampaní s kvalitním cílením na uživatele.

Analýza webu

Odhalí hlavní nedostatky webu. Určí prioritní oblasti, do nichž je vhodné se pustit co nejdřív. Doporučí Vám vhodné řešení nebo navrhne ideální postup pro úpravy problematické oblasti.

Produkce (VIDEO&AUDIO)

Komplexní produkci všech potřebných kampaňových assetů a podkladů pro komunikaci se zákazníkem. Specializace na video produkci (hraná tvorba, animace), foto produkci, audio produkci (rádio spoty, voiceovers) a copywriting.

E-shopy

Aby internetový obchod mohl splňovat veškeré požadavky majitele, je vhodné zvolit e-shop na míru.Tvorba e-shopu potom bude moci již od základů směřovat k nastavení cílů a splnění Vašich potřeb.

SEO

Dlouhodobě stabilní rozvoj, reakce na aktuální chování uživatelů v digitálním prostředí. Optimalizace pro fulltextové vyhledávače představuje stále nejefektivnější způsob, jak zajistit a usnadnit zákazníkům cestu k Vám.

Creative marketing & idea making

Základním stavebním kamenem úspěšných marketingových kampaní plnící obchodní cíle jsou: originální kreativní idea, domyšlená strategie a komunikace rezonující s cílovou skupinou. Pošleme Vaší značce svěží vítr do plachet novými nápady.

Master prezentace - sales decks

Potřebujete pomoci s unikátní obchodní či firemní prezentací pro Vaše klienty, zaměstnance nebo na konferenci? Pro exekutivce, korporace či interní týmy realizujeme profesionální, čisté a strukturované powerpoint prezentace na míru.

Sociální média & influenceři

Návrh a realizace optimální strategie pro sociální sítě, včetně influencer marketingu specificky zaměřené na cíle klienta. Zviditelnění Vaší značky. Dodání důvěryhodnosti. Zapojení publika, budování silného vztahu s Vaší značkou. Silný důraz na akci (vyzkoušení, nákup, recenze).

Sales

Analyzujme společně Vaší obchodní strategii a zlepšeme výkon Vašich obchodních týmů

Obchodní strategie společnosti

Komplexními kroky zanalyzujeme Vaši stávající obchodní strategii a navrhneme akční plán pro její zlepšení, vyšší efekvititu, utilizaci a lepší synergii s otatními odděleními.

Workshopy a školení

Pro Vaše obchodní týmy či management rádi zrealizujeme workshopy/diskuzní prezentace/audity pro zlepšení jejich obchodních dovedností či nastavení a implementaci nové obchodní strategie.

Budgetting

Controlling

Interní komunikace

Business strategie

Business development

Finanční řízení a účetnictví

Business inteligence

Customer journey

Krizový Management

V krizi není nikdy pozdě udělat radikální kroky a změny vedoucí k opětovnému růstu firmy či nastavení vhodných procesů

Krizové řízení a restrukturilizace

Dočasné převzetí vedení podnikatelského subjektu nebo jedné z vnitřních unit společnosti s cílem odvrátit hrozící úpadek, ozdravení prostředí, naplnění KPI akcionářů či majitele společnosti a vytvoření prostředí důvěry. Standartní TOP manažerské řízení podniku/firmy po dobu časově neomezenou nedo dočasně (interim) k překlenutí určitého období.

Krizové řízení firmy

Krizový manažer

Revitalizace a restrukturalizace firem

Restart firmy

Krizové řízení

Restrukturalizace firmy

Personálně krizový mgmt firem

Consulting

Získejte zpětnou vazbu a akční kroky na management Vaší společnosti, marketingové či obchodní strategie nebo na nábor a získávání nových sil do Vašich týmů

Umbrella strategie salesu & marketingu

Systematická restrukturalizace a nastavení vhodných procesů v oblasti salesu a marketingu ve společnosti v kooperaci s vedením společnosti. Taktéž vhodné řešení pro mentoring či zpětnou vazbu na TOP management společností a jejich personální audit.

Headhunting

Executive search na míru náborové situaci a potřebám klienta s přímým oslovováním úzce profilovaných kandidátů. Efektivní náborové řešení šetřící čas i energii všech zúčastněných.

HR&recruitment services

Nastavení metod výběrového řízení včetně re-modelace náborového procesu. Školení HR & Hiring managerů v oblasti Náboru a náborových technik. Výběr vhodných komunikačních kanálů v rámci daného oboru, HR Marketing a Employee Branding.

Kontaktujte nás

Můžete použít formulář níže a nebo napsat přímo na e-mail info@bussinesselements.cz

×